Atuty Miretto

MIRETTO = JAKOŚĆ
Nasze meble to wyjątkowe połączenie jakości i dbałości o detale. Solidne wykonanie, trwałe materiały i bezpieczeństwo w połączeniu z pięknymi wzorami, mnogością kolorów i funkcjonalnością tworzą wyjątkową i wyszukaną całość.

To, na czym nam szczególnie zależy, to Państwa zadowolenie zarówno z jakości jak i wyglądu mebli Miretto.

MIRETTO = BEZPIECZEŃSTWO
Nie ma dla nas nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Państwa Dzieci. Dlatego właśnie w naszych meblach zastosowaliśmy szereg zaawansowanych rozwiązań:

– zaokrąglone brzegi,

– powolne, ciche i delikatne domykanie drzwi i szuflad,

– zabezpieczenie przed wypadaniem szuflad i półek oraz przewróceniem mebla,

– dożywotnią gwarancję na okucia firmy Blum, udzielaną przez producenta,

– farby z atestem.

To wszystko gwarantuje, że Państwa Pociechy w swoim pokoju będą czuć się nie tylko wyjątkowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

MIRETTO = WYJĄTKOWE KOLEKCJE
Zróżnicowane bryły, bogactwo kolorów, wyszukane wzory. Każdy z Państwa znajdzie w Miretto niezwykłe meble dla swoich Dzieci. Proponujemy tradycyjną kolekcję drewnianą i nowoczesne komplety wykonane z płyty MDF. Dla tych, którzy preferują minimalizm oferujemy meble białe, z delikatnymi grawerami. Dla osób, które lubią nieco więcej kolorów proponujemy kolekcje bardziej zdobione. Państwa uwagę chcemy zwrócić na wybrane, ręcznie malowane fronty.

MIRETTO = FUNKCJONALNOŚĆ
Meble naszej firmy są nie tylko piękne, doskonale wykonane i bezpieczne, ale też funkcjonalne. Szafy z półkami, które można dowolnie aranżować. Regały z drzwiami przesuwanymi na wybraną stronę. Meble wysokie i niższe, szersze i trochę węższe. Z każdej kolekcji można wybrać dowolną ilość brył i łączyć je w dowolnej konfiguracji.

Niezależnie od tego, czy pokój Państwa Dziecka jest bardziej przestronny, czy nieco mniejszy, nasze meble zawsze będą świetnym wyborem.

MIRETTO = KOMFORT
Proponujemy Państwu wspaniałe i komfortowe materace firmy Janpol. Będą one stanowić doskonałe uzupełnienia zakupionego u nas łóżka. Materace wykonane są z takich materiałów, jak pianka, lateks czy też kokos. Poza tym różnią się od siebie grubością i stopniem twardości. Pozwala to na ich właściwe dopasowanie do wagi i potrzeb Dziecka. Materace dziecięce posiadają opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Wysoka jakość

Oferujemy meble bardzo wysokiej jakości, dopasowane do Państwa potrzeb.

Bezpieczeństwo

Zakupy w naszym salonie meblowym są bezpieczne, oferujemy fachowa pomoc.

Oryginalność

Oferujemy oryginalne, w ciekawej stylistyce meble dla dzieci oraz młodzieży.

Funkcjonalność

Nasze meble są nie tylko funkkcjonalne, ale także wygodne i dopasowane do potrzeb dziecka.

Komfort

Stawiamy na wygodę, dlatego meble Miretto to wysoka jakość i wygoda korzystania.

Nasze meble to wyjątkowe połączenie jakości i dbałości o detale. Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce i przygotowywane są przez wykwalifikowanych stolarzy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji. Solidne wykonanie, trwałe materiały i bezpieczeństwo w połączeniu z pięknymi wzorami, mnogością kolorów i funkcjonalnością tworzą wyjątkową i wyszukaną całość. To, na czym nam szczególnie zależy, to Państwa zadowolenie zarówno z jakości jak i wyglądu mebli Miretto.

Meble dla dzieci w salonach Miretto

Salony Firmowe Miretto mają w swojej ofercie meble dziecięce i młodzieżowe. Nasze nowoczesne produkty łączą w sobie najwyższej klasy materiały z nieprzeciętnymi wzorami i funkcjonalnością. Zarówno meble dziecięce jak i młodzieżowe produkowane są w Polsce. Mogą je Państwo zakupić w dwóch wersjach: jako klasyczne drewniane zestawy lub jako nowoczesne komplety, wykonane z płyty MDF. Meble dla dzieci zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wymogi bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na komplety drewniane czy nowoczesne, zapewniamy sporo innowacyjnych rozwiązań, komfort użytkowania oraz oryginalne wzory. Zestawy dla dzieci posiadają między innymi zaokrąglone brzegi, system cichego zamykania szuflad, rozwiązania zapobiegające wypadaniu półek i wiele innych.