Szafy dziecięce do pokoju chłopca

Każdy pokój dziecięcy jawi się jako wyjątkowe pomieszczenie w domu. Jest to jedno z tych pomieszczeń, w których kumuluje się kilka funkcji. Przede wszystkim dziecięcy pokój służy jako sypialnia, jednak jednocześnie jest pokojem dziennym dla dziecka, lokum do zabawy, jak i miejscem do nauki. Nie powinno w nim brakować miejsca do przechowywania ubrań, skarbów, zabawek i innych cennych rzeczy. Nic więc dziwnego, że każdy rodzic dość ostrożnie podchodzi do tematu umeblowania takiego pokoju. Teoretycznie się tego nie boimy, ale chcemy, by nasze działania nie poszły na marne, chcemy jak najlepiej urządzić pokój dziecku, synkowi, by czuł się w nim dobrze, miał ochotę do zabawy i lubił spędzać w nim czas.

W pokoju chłopca z pewnością powinna pojawić się dobrej jakości szafa, która będzie w stanie pomieścić ubrania, zabawki i inne produkty, które w jakimś sensie zajmują wolną przestrzeń w pokoju dziecka. Pokój dziecięcy służy zazwyczaj długie lata jednemu dziecku, dlatego nie obędzie się bez biurka, komody czy szafy. Są to nieodzowne meble, których nie powinno zabraknąć w pokoju chłopca.

Szafy dla dzieci do pokoju chłopca

Szafa do pokoju dziecięcego to mnóstwo najróżniejszych rodzajów mebli, które mogą różnić się od siebie szczegółami, w tym także szafa narożna, która może pochwalić się rewelacyjną pojemnością, przy jednoczesnym zajęciu mniejszej ilości miejsca. Jednak te szczegóły sprawiają właśnie, że nasze meble są tak wyjątkowe, a szafy tak chętnie wybierane do pokoi dzieci. Szafy dziecięce to solidnie wykonywane meble, które mogą pomieścić wiele cennych rzeczy i ubrań. Do produkcji mebli dziecięcych nasza firma wykorzystuje wyłącznie naturalne drewno najwyższej jakości. Choć z jednej strony sprawia to, że nasze produkty nie należą do najtańszych, możesz mieć pewność, że sprawdzą się jako mebel na wiele długich lat. Szafy z naturalnego drewna to strzał w dziesiątkę, niezależnie od tego, czy chcesz mieć je w sowim domu, czy w mieszkaniu. Dodatkowym ich atutem jest wykorzystanie jedynie dobrej jakości farb, które nie wywołują żadnych reakcji alergicznych oraz nie prowadzą do pogorszenia się stanu dziecka nieco bardziej wrażliwego.

Szafa do pokoju chłopca

Szafa w pokoju dziecka służy głównie do przechowywania ubrań, zabawek, pościeli, ręczników i innych tekstyliów. Jeśli Twoje dziecko bardzo często zmienia zdanie odnośnie kształtów i kolorów, z pewnością biała szafa będzie strzałem w dziesiątkę. Jest to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu odświeżysz, optycznie powiększysz, a także rozjaśnisz pokój. Wiadomo bowiem, że pokoje dziecięce nie zawsze są duże, dlatego zamiast jeszcze bardziej je przytłaczać, warto wstawić do nich białą szafę i rewelacyjnie odświeżyć wnętrze.

Jednak poza białą szafą do pokoju dziecięcego, w naszym asortymencie znajdziesz także meble nieco bardziej kolorowe lub ze specjalnymi grafikami, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu chłopcu. Szafa do pokoju chłopca z naszego sklepu może być biała lub żółta, a na drzwiach frontowych może mieć nadruk chłopca korzystającego z umiejętności karate, statek na morzu, nadruk przypominający graffiti czy nadruk z samochodem straży pożarnej, idealny dla nieco mniejszych chłopców.

Meble dla chłopca 8 lat

8 lat to już dość poważny wiek, syn już wtedy nie jest tak mały, jak się nam wydaje. Bardzo często rozpoczyna szkołę podstawową, ma ogrom wiedzy i charakteryzuje się ciekawością wobec świata. W tym wieku często klarują się jego zainteresowania, dlatego warto je pielęgnować i podsycać. Jeśli Twój syn interesuje się sztukami walki, w naszym sklepie miretto.pl bez większego problemu znajdziesz i zakupisz fantastyczną szafę dwudrzwiową lub trzydrzwiową, na której dodatkowo będzie obrazek walczącego człowieka. W sytuacji, kiedy Twój syn preferuje książki, uwielbia je czytać i przeżywa przygody bohaterów z zapartym tchem, z pewnością do gustu przypadnie mu szafa ze statkiem płynącym po morzu.

Miretto.pl to doskonale zaopatrzony sklep, który oferuje szafy różnej szerokości. Wszystko po to, by każdy z rodziców był zadowolony i mógł znaleźć dla swojego syna odpowiedni mebel do przechowywania. Szafa 100 cm, szafa 135 cm, 150 cm czy 90 cm to standardowe wymiary, jakie oferujemy Wam – klientom!

Meble dla chłopca 4 lata

Nie brakuje u nas mebli z wzorami dedykowanymi nieco mniejszym chłopcom. Żółta szafa z żyrafą, biała szafa z tańczącymi kredkami, kotkami, czy żółta szafa z wozem strażackim – to modele idealne do pokoju nieco mniejszego chłopca. Szafa dla chłopca to istotny element wyposażenia pokoju, ponieważ to w niej może on schować swoje skarby, ale też ubrania i inne tekstylia.

Nasze szafy są w pełni bezpieczne zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Doskonale sprawdzają się także w przypadku dzieci bardzo wrażliwych, ponieważ wykonane są z bardzo trwałych, jak i bezpiecznych materiałów. Ponadto, szafy z naszego asortymentu mogą posiadać lustra, ale nie muszą, wszystko zależy od rodziców. Korpus szaf można także zamówić w nieco innym kolorze, nie tylko białym. Część szaf posiada jedynie półki i drążki na wieszaki, inne zaś mają także szuflady w dolnej części szafy, w których można schować fantastyczne dziecięce skarby.

Rodzaj szaf do pokoju to idnywidualna kwestia, jednak warto zajrzeć akurat do naszego sklepu. Pierwsze zakupy w miretto.pl z pewnością sprawią, że nie będą to ostatnie zakupy. Znajdziesz u nas również biurka, komody, a także inne produkty do mieszkania czy domu.