Szafy dziecięce lakierowane

Szafa w pokoju dziecięcego to bardzo ważny element wyposażenia. Zanim zdecydujemy się zrezygnować z jej wstawienia tuż przed porodem, warto dokładnie zastanowić się, czy nie będziemy potrzebować jej prędzej, niż później. Wiadomo bowiem, że dziecko, nawet takie malutkie, posiada bardzo dużo własnych rzeczy i skarbów. Poczynając od ubranek, poprzez zabawki, po typowo dziecięce, niemowlęce akcesoria czy tekstylia, których nie ma gdzie schować. Nic więc dziwnego, że szafy dziecięce to bardzo przydatne meble, a przy okazji często rozchwytywane. Szafa powinna znaleźć się w pokoju dziecięcego, może w nim stanąć już w momencie, kiedy ma się rodzić, by zawsze mieć awaryjne miejsce na poskładanie dodatkowych rzeczy, kartonów z ciuchami od rodziny, opakowań z pieluchami czy zabawek, na które w danym czasie dziecko jest jeszcze zbyt małe.

W przypadku szafy do pokoju dziecięcego, wybór jest ogromny. Wiele sklepów oferuje zarówno szafy drewniane, jak i szafy z płyt meblowych, szafy kolorowe, jak i szafy białe, szafy proste, narożne. Ten typ mebli ma naprawdę spore pole do popisu i każdy producent może swoim klientom zaproponować coś zgoła innego.

Szafy do pokoju malucha to jednak dość ciężki wybór. Z jednej strony możemy postawić na szafy drewniane, które spisują się doskonale jako mebel na długie lata, dodatkowo wprowadza do wnętrza przyjazną, przytulna atmosferę. Jednak tego rodzaju modne meble są dość drogie. Z drugiej zaś strony mamy szafy dziecięce lakierowane, które mogą również wytrzymać długi okres czasu, a przy okazji są nieco tańsze. Wykonane z płyty meblowej szafy do pokoju dziecka to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie masz na wyciągnięcie ręki gotówki, którą możesz wydać bez zastanowienia.

Szafa dziecięca z płyty MDF to fantastyczny wybór zarówno do pokoju malucha, jak i do pokoju nastolatka. Do produkcji mebli dziecięcych używamy najwyższej jakości płyty MDF, która następnie jest lakierowana, dzięki czemu całość jest bardzo trwała, nie odbarwia się, a materiał pod lakierem jest odporny na zarysowania.

Szafa dla dzieci lakierowana

Lakierowane meble to idealny wybór do pokoju dziecięcego, jak i do pokoju nastolatka. W naszym asortymencie znajdziesz głównie proste szafy, zazwyczaj dwudrzwiowe, których szerokość wynosi 90 cm. Jest to optymalny wymiar szafy, która zmieści się praktycznie wszędzie, nawet do bardzo małego pokoju dziecka. Niekiedy rodzice szukają alternatywy, którą jest szafa narożna. Zajmuje najbardziej newralgiczne miejsce w każdym pomieszczeniu, czyli róg pokoju, a przy okazji jest bardzo pojemna.

W naszej ofercie króluje biała szafa. Jest to najbardziej uniwersalny mebel, jaki istnieje na rynku. Biała szafa sprawdzi się zawsze i wszędzie. Niezależnie od tego, czy urządzasz pokój dziewczynce, czy chłopcu – szafa w kolorze białym nie będzie nietaktem, czy zbyt ekstrawaganckim wyborem. Wręcz przeciwnie – jest to obecnie typowy wybór wśród rodziców. W szczególności szafa jasna, biała doskonale sprawdzi się w dość małym pokoju dla dziecka, którego za wszelka cenę staramy się nie zagracić pokoju i go dodatkowo nie przyciemnić.

Asortyment sklepu internetowego miretto.pl to głównie szafy lakierowane dwudrzwiowe do pokoju dziecięcego, jednokolorowe, wielokolorowe lub z motywami dziecięcymi. Wśród naszych szaf znajdziesz idealne szafy lakierowane dla chłopca, czyli szafę z motywem wozu strażackiego, szafę ze statkiem pirackim, ale też motywy uniwersalne płciowo, czyli tańczące kredki bądź kolorowe sówki.

Nasze lakierowane szafy w swoim wnętrzu są podzielone. Z jednej strony posiadają półki, na których bez problemu można układać ubrania, z drugiej zaś jest drążek na wieszaki. To tam zazwyczaj wiesza się kurtki, szlafroki, sukienki, garnitury i inne rzeczy, które wymagają takiego sposobu przechowywania. Wiele z naszych lakierowanych szaf posiada również dolne szuflady, które świetnie spisują się przy dzieciach.

Lakierowane meble, szafy dziecięce i inne doskonale nam znane meble dostępne są w naszym sklepie nie jako solowe komponenty. Praktycznie każdy kolor, motyw i wzór posiada swoje odpowiedniki w przypadku innych mebli, takich jak biurka, komody, regały, szafki nocne, jednodrzwiowe szafy czy trzydrzwiowe szafy.

Szafy z naszego sklepu internetowego miretto.pl idealnie pasują do każdego mieszkania czy domu. Możesz śmiało postawić je w sypialni dziecka, dzięki czemu można schować tam ubrania, zabawki i wiele innych rzeczy. Szafy z szufladami przetrwają długie lata, niezależnie od stopnia ich użytkowania. Kolorystyka w naszym sklepie jest dość zróżnicowana, choć większość szaf na pierwszy rzut oka jest białych, tak naprawdę oferujemy kilka zamiennych kolorów do korpusów szaf.

Przestrzeń dziecka jest tą jedną z najważniejszych, jaką zapełniamy meblami i dodatkami. Warto więc odpwoiednio zaaranżowac pokój dziecięcy, zrobić to dobrze, optymalnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Bezpieczne meble to klucz do szczęśliwego, dobrze rozwijającego się dziecka.