Szafy dziecięce z drążkiem i półkami

Szafy dziecięce, wbrew pozorom, to meble potrzebne w pokoju dziecięcym od samego początku. Okres noworodkowy czy niemowlęcy przemija bardzo szybko, a wiadomo, że wtedy najbardziej przydatnymi meblami są komoda z przewijakiem oraz łóżeczko. Jednak dziecko bardzo szybko z tego wyrasta i rodzice często na szybko decydują się na zakup jakiejś szafy. Jak wiadomo, jakaś szafa nie wystarczy. Byle jak wybierany mebel może całkowicie zaburzyć harmonię dziecięcego pokoju, przez co maluch nie będzie się w nim czuł komfortowo, jak u siebie. Warto więc o tym meblu pomyśleć na samym początku, podczas urządzania pokoju dziecięcego jeszcze przed narodzinami malucha, jeśli tylko istnieje taka możliwość. Dobrze przemyślany pokój oraz rozpracowana przestrzeń z pewnością będzie znacznie lepszym rozwiązaniem, aniżeli w późniejszym czasie na szybko kompletowane meble bez związku.

Nie warto na samym początku rezygnować z szafy dla dziecka, ponieważ może okazać się przydatna wcześniej, niż nam się wydaje. Świetnym wyborem może okazać się szafa dziecięca z drążkiem i półkami. Szafy dziecięce wypełniające pokój dziecięcy mogą być naprawdę bardzo od siebie różne, nawet jeśli wewnątrz zawierają i miejsce na półki, i miejsce na drążek z wieszakami. Wszystko tak naprawdę zależy od usytuowania pokoju dziecka oraz od jego wielkości. W małym pokoju nie zmieści się zbyt duża szafa, chyba, że będzie ona jedynym meblem do przechowywania. Z kolei w dużym pokoju dziecięcym nie warto stawiać zbyt małej szafy, ponieważ prędzej czy później braknie nam w niej miejsca.

Szafa do pokoju dziecięcego to sposób na utrzymanie w nim porządku oraz na naukę dziecka od najmłodszych lat, że pewne rzeczy, w tym ubrania, mają swoje miejsce i powinny być chowane na pólkach czy wieszane na Wieszkach. Takie zachowanie sprawia, że maluch od najmłodszych lat dba o swoje rzecz, w tym o ubrania, w których chodzi. Własna szafa o wiele szybciej niż cokolwiek innego pomoże w uświadomieniu obowiązków, jakie należą do dziecka. Szafy dziecięce ze sklepu internetowego miretto.pl to najwyższej jakości meble, do których wykorzystuje się wspaniałe płyty meblowe i nie tylko. W produkcji mebli dziecięcych niejednokrotnie produkowane jest z naturalnego drewna. Szafa do pokoju może mieć różne wymiary, różną kolorystykę, a także różnić się kształtem czy ilością drzwi. W naszym sklepie znajdziesz bardzo dobrej jakości szafy jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, szafy wyłącznie z drążkiem na wieszaki, szafy z półkami oraz szafy łączące w sobie miejsce na półki oraz miejsce na drążek z wieszakami.

Szafa dla dzieci z drążkiem i półkami

Urządzanie dziecięcego pokoju to nie lada wyzwanie. Jednak z naszym sklepem internetowym miretto.pl może się to okazać znacznie łatwiejszym zadaniem. Oferujemy fantastyczne szafy dla dzieci z drążkiem i półkami, które dostępne są w kolorze białym, ale też w innych odcieniach. W naszym sklepie króluje biała szafa, jednak możesz wybrać inny kolor korpusu, np., jasny zielony, ciemny turkus, czerwony, pomarańczowy czy brązowy. Jeśli masz chłopca, możesz zdecydować się na szafę z motywem sztuk walki czy graffiti. W sytuacji, kiedy urządzasz pokój swojej córce, możesz śmiało wziąć pod uwagę mebel z motywem kobiety wracającej z zakupów.

W zależności od tego, jakie wymiary pokoju posiada Twoje dziecko, oferujemy szafy o wymiarach 100 c oraz 150 cm. Szafa 150 cm posiada aż troje drzwi. Idealnie wpisze się w nieco większy pokój dziecięcy, niż standardowe.

Biała szafa to dość tradycyjny wybór, jednak jej atutem jest z pewnością fakt, iż pasuje do większości pomieszczeń. W przypadku małego pokoju, skutecznie go rozjaśni, nie przytłoczy go, niezależnie od tego, jak duża będzie. Szafy z naszego sklepu internetowego to solidna robota, świetne komponenty oraz doskonałe połączenie wszystkich elementów składowych. Budujemy jedynie z pewnych materiałów pochodzących z zaufanych źródeł. Nie korzystamy z farb, jeśli nie znamy ich pochodzenia. Nasze szafy i pozostałe meble, czyli biurka, komody, regały czy łóżka malowane są z wykorzystaniem bezpiecznych, antyalergicznych farb, które nie wpływają negatywnie ani na człowieka, ani na środowisko naturalne. Zdajemy sobie sprawę z tego, dokąd zmierza nasz świat, jeśli pozostaniemy przy niezbyt ekologicznych materiałach, dlatego z chęcią od nich odchodzimy, oferując naszym klientom to, co najlepsze.

Dodatkowym atutem naszego sklepu jest fakt, iż dajemy naszym klientom możliwość dokupienia dodatkowego drążka czy półek, możliwość dokupienia specjalnego kontenera do szafy na bieliznę, a także możliwość wykonania drzwi przesuwnych zamiast otwieranych oraz wykonania frontów w połysku lub półmacie.

Szafy z naszego sklepu to meble, które z pewnością przetrwają w pokoju dziecka długie lata. Może w niej śmiało zmieścić wszystkie swoje ubrania. Pięknie będzie prezentowała się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu. Produkty z naszego asortymentu dobrze aranżują przestrzeń, świetnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych, a jeśli szukasz czegoś dla nastolatka – również możemy wyciągnąć pomocną dłoń. Meble ze sklepu miretto.pl świetnie nadają się na pierwsze zakupy do mieszkania czy domu, ponieważ znajdziesz u nas spory wybór szaf, w tym szafa narożna, a ponadto inne produkty do przechowywania, biurka na przybory szkolne oraz mnóstwo produktów dla dzieci.