O firmie

Sprawdź jakość, wybieraj rozsądnie, postaw na Miretto!

Na meblach dziecięcych nie powinno się oszczędzać, a przy ich produkcji nie ma miejsca na jakiekolwiek kompromisy pod względem bezpieczeństwa, trwałości i jakości. Wszelkie niedoskonałości i pozorne oszczędności zostaną w najlepszym wypadku przez dzieci szybko zdemaskowane, a w najgorszym będą stanowiły zagrożenie dla ich życia i zdrowia.

Marka Miretto powstała z potrzeby zaproponowana Klientom takich właśnie mebli – bezpiecznych, trwałych, doskonałych jakościowo, a dodatkowo atrakcyjnych wizualnie. Nasze kolekcje powstają z najlepszych materiałów meblowych przy udziale wykwalifikowanych, polskich stolarzy. Każdy mebel jest skrupulatnie weryfikowany pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa dla dzieci. Na każdym etapie samodzielnie produkujemy nasze meble, dzięki czemu możemy gwarantować ich najwyższą jakość. Z doświadczenia wiemy, że Klient, który wyposaży z nami pierwszy pokój dziecięcy, towarzyszy nam również na kolejnych etapach życia dziecka. To jest dla nas największy powód do dumy i satysfakcji.

Serdecznie zapraszamy do 7 salonów firmowych Miretto w największych polskich miastach!

Masz pytania odnośnie oferty mebli?

Jeżeli masz pytania, wątpliwości odnośnie naszej oferty na meble – napisz lub zadzwoń do nas. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą w doborze odpowiednich zestawów mebli.