Szafy dziecięce wysokie

Dzieci, młodzież – niezależnie od przedziału wiekowego, Twoja pociecha podobnie jak Ty sam, potrzebuje w swoim pokoju miejsca do przechowywania. Bardzo istotne jest, byś swojemu dziecku zagwarantował odpowiednie miejsce do przechowywania ubrań, drobiazgów, ręczników, pościeli, kurtek, których używa w innym sezonie, zabawek i wielu innych rzeczy. Własna przestrzeń dla młodego człowieka jest niezwykle istotna, dlatego właśnie powinieneś zgłosić się do naszego sklepu, by kupić meble dziecięce, które taką przestrzeń stworzą.

Jednym z nieodzownych mebli jest szafa. Szafy dziecięce to nasza specjalność. Nasze drewniane meble idealnie nadają się do pokoju dziecięcego zarówno tego, który należy do dziewczynki, jak i tego, który jest własnością chłopca. Meble dziecięce z naszego sklepu fantastycznie wpiszą się zarówno w przestrzeń małą, ale też dużą. Szafy dziecięce to element aranżacji wnętrza, który nie powinien być dobrany na chybił trafił. Przede wszystkim istotne są tutaj wymiary. W małym pokoju nie jest możliwe wstawienie dużej, trzydrzwiowej szafy, która pomieści praktycznie cały dobytek dziecka. W takiej sytuacji znacznie lepszym rozwiązaniem są szafy do pokoju dziecięcego mniejsze, których wymiary oscylują wokół 90-100 cm szerokości. W naszym asortymencie znajdziesz wiele ciekawych przykładów właśnie takich szaf. Są one nie tylko doskonale wykonane, ale również bardzo łatwe w usytuowaniu.

W dużym pokoju należącym do dziecka śmiało można postawić szafę, której szerokość sięga 135 – 150 cm. Takie szafy do pokoju dziecięcego również znajdziesz w ofercie miretto.pl. Jednak kolejną istotną rolę odgrywa również wysokość. Szafy do pokoju dziecięcego dzielą się na wysokie i niskie. Wielu rodziców chętniej wybiera szafy wysokie, ponieważ one, choć nie zajmują więcej miejsca na szerokość czy głębokość, są w stanie zagwarantować nieco więcej przestrzeni właśnie na wysokość. Ponadto, wysoka szafa, która sięga prawie do sufitu niż zbiera zbędnego kurzu, tak jak jest to w przypadku szafy niskiej. Choć na szafie wysokiej nie położymy pudełek czy kartonów, zawsze można je schować wewnątrz, na półce, która właśnie znajduje się w najwyższym miejscu szafy.

W przypadku szafy dla dziecka, największą rolę odgrywa bezpieczeństwo. Przede wszystkim taka szafa do pokoju dziecięcego powinna być stabilna, posiadać odpowiednie zabezpieczenia podczas stania, które pozwolą zabezpieczyć ją przed upadkiem. Dodatkowym atutem naszych produktów jest fakt, iż do produkcji mebli dziecięcych używany wyłącznie naturalnego drewna, które przetrwa długie lata. Szafy dziecięce do przechowywania ubrań z naszego sklepu malowane są wyłącznie bezpiecznymi dla zdrowia farbami, które nie wpływają nawet na najbardziej wrażliwe dzieci w otoczeniu. Meble drewniane od miretto.pl to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz zagwarantować swojej latorośli ciekawe, dobrze wykonane, stabilne oraz bezpieczne meble. Ponadto doskonale sprawdzają się w aranżacji wnętrza, ponieważ wykonywane są z najwyższą starannością.

Płyta meblowa wykorzystywana do produkcji naszych szaf to również doskonały składnik. Jest nieco tańszy od tradycyjnego drewna i sprawia, że szafa wpisze się idealnie w budżet tych klientów, którzy nie mogą pozwolić sobie na drewniane szafy do pokoju dziecięcego. Szafy dla dzieci wysokie miretto.pl z płyty meblowej to rewelacyjny produkt, którego może Ci pozazdrościć rodzina, przyjaciele czy znajomi.

Nasze szafy występują w różnych wariantach kolorystycznych, które z pewnością przypadną do gustu Twojego oraz Twojego dziecka. Oferujemy szafy wyłącznie białe, które są świetnym wyborem w sytuacji, kiedy dziecko nie jest w stanie zdecydować się na konkretny kolor. Ponadto wysokie szafy z naszego sklepu to również szafy kolorowe z białymi frontami. Barwę korpusu można wybrać według własnych upodobań, miretto.pl oferuje bowiem takie kolory, jak ciemny turkus, czerwony, jasnozielony, pomarańczowy oraz brązowy. Co ciekawe, praktycznie każda szafa z oferty miretto.pl posiada swoje odpowiedniki kolorystyczne, odpowiedniki motywów w innych meblach, dzięki czemu za jednym zamachem możesz urządzić pokój dziecka w jednolitej kolorystyce. Nasze szafy to wysokość rzędu 220 cm.

Dziecięce szafy wysokie występują u nas nie tylko w tradycyjnej bieli, czy bieli z motywami w postaci tańczących kredek, kotków, samochodu strażackiego, statku pirackiego, kolorowych sówek, graffiti, walczącego chłopca, ale również w barwie żółtej. Akurat tego typu szafy dodadzą uroku pokojowi dziecka, a motyw żyrafy sprawi, że całość będzie idealna dla malucha.

Wysokie szafy do pokoju dziecięcego, niezależnie czy jest to szafa prosta, czy szafa narożna, to fantastyczne meble dziecięce, które pomieszczą sporą ilość rzeczy – ubrań, dodatków, zabawek i innych skarbów, jakie tylko posiada dziecko. Gdzie indziej będziemy w stanie znaleźć miejsce na jego rzeczy – na kurtki, swetry, koszule czy sukienki? W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz świetnej jakości szafy dziecięce i nie tylko, które charakteryzują się zadowalającą wysokością oraz sprawiają, że Twoje dziecko od najmłodszych lat jest w stanie doskonale zorganizować swoje miejsce do przechowywania.

W sklepie internetowym miretto.pl oferujemy modele szaf, wśród których każdy rodzic i każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Zakupisz u nas szafę prostą, jak i szafę narożną do pokoju dziecka. Szafy dla dzieci z naszego asortymentu to zarówno kolorowe meble, jak i biała szafa, która jest najbardziej tradycyjna i klasyczna.