Komody dziecięce

Komoda dziecięca

Komoda bardzo często jest istotnym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego. Na samym początku bardzo przydaje się samym rodzicom, którzy na tej komodzie sytuują przewijak, dzięki czemu mają wspaniałe miejsce do przewijania i pielęgnowania dziecka na odpowiedniej wysokości. Komody dziecięce to rewelacyjny mebel, który w pokoju dziecięcym pełni sporo ważnych funkcji. Do najważniejszych należy ta, która bierze pod uwagę przechowywanie w nich ubrań, zabawek, akcesoriów, ręczników czy pościeli. Pokój niemowlaka to wyjątkowe miejsce, dlatego dodatkowo powinno zostać zaaranżowane ze smakiem i starannością, choć to nie lada wyzwanie.

Komoda do pokoju dziecięcego

Komody do pokoju dziecięcego są bardzo różne. Tak naprawdę na rynku znaleźć można każdy styl, kolor, materiał czy motyw. Musimy pamiętać, że w pokoju dziecka powinno być harmonijnie i przytulnie. Z tego też powodu nie warto za bardzo sięgać po ciemne meble, które jedynie zabrałyby i światło, i przestrzeń. W naszym sklepie miretto.pl oferujemy doskonałej jakości komody w kolorach jasnych – białym czy żółtym, które nie tylko pasują do pokoju dziewczynki, jak i chłopca, ale ponadto rozjaśniają przestrzeń.

Komoda dziecięca z przewijakiem

Na samym początku rodzice zwracają uwagę, by komoda połączona była z przewijakiem. Komody dla dzieci z przewijakiem to mebel, który w ostatnich latach robi furorę. Jest to dobry wybór, ponieważ taka komoda z przewijakiem jest nieco wyższa od tradycyjnych, a ponadto dołączony do niej przewijak jest odpowiednio szeroki, dzięki czemu gwarantuje odpowiednią ilość miejsca dla dziecka. Komody dziecięce z przewijakiem wspaniale prezentują się w pokoju malucha. Takie meble często wyposażone są w zaokrąglone krawędzie, które nie stanowią zagrożenia podczas nauki chodzenia.

Komoda pokój dziecięcy

Komody do dziecięcego pokoju mogą być całe białe, jednak często na rynku dostępne są produkty z kolorowymi wstawkami. Nasz różnorodny asortyment sprawia, że każdy rodzic znajdzie idealna komodę dla swojego dziecka, niezależnie od tego, jakiej dokładnie komody szuka. Komody dla pociech są znacznie lepsze od szafki, ponieważ wyposażone są w wygodne szuflady na prowadnicach. Do produkcji komód bardzo często wykorzystywana jest płyta MDF, które są równie wytrzymałe, jak naturalne drewno, a jednocześnie nieco tańsze od tego materiału.

Komoda do dziecięcego pokoju

W przypadku wyboru odpowiedniej komody do pokoju dziecka, istotna jest jej funkcjonalność. Jest to jeden z nielicznych mebli, jakie rodzice decydują się kupić do pokoju niemowlaka, jednak jak pokazuje doświadczenie – jest to bardzo istotna rzecz. Wiele osób nie wyobraża sobie mieszkania, pokoju dziecka bez komody, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele fascynujących produktów, wśród których znajdziesz coś dla siebie.

Komoda biała dziecięca

U nas, podobnie jak w wielu innych sklepach meblowych, prym wiedzie biała komoda dziecięca. Jest to mebel ponadczasowy. Wielu rodziców decyduje się właśnie na taki produkt, ponieważ stanowi on dość uniwersalny wybór. Nie dość, że jest bardzo jasna, nie sprawia wrażenia, że zagraca pokój, dodatkowo dopasować ją można zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Jednak i białe komody dziecięce mogą mieć w sobie nieco życia, a to za sprawą motywów, malunków na nich umieszczonych. W miretto.pl znajdziesz białe komody z motywem pirackim, z kolorowymi sówkami, tańczącymi kredkami czy kwiatami.

Biała komoda do pokoju dziecięcego

Komoda dziecięca biała to w naszym sklepie internetowym dość szeroki wybór. Oferujemy mebel o szerokości 90 cm, który idealnie zmieści się nawet w bardzo małym dziecięcym pokoju. 4 pojemne szuflady zdołają pomieścić sporo dziecięcych ubranek, a także pościel, ręczniki i wiele więcej. Komoda biała idealnie wpisze się w skandynawski styl, jaki panuje w Twoim domu czy mieszkaniu.

Komoda dziecięca

Komody do dziecięcego pokoju powinny charakteryzować się bezpieczeństwem. Komoda dla niemowlaka koniecznie musi być wykonana z najwyższej jakości materiałów, które w żaden szkodliwy sposób nie oddziałują na środowisko czy samopoczucie dziecka. Ponadto, wszystkie komody jakie mamy w swojej ofercie, malowane i lakierowane są przy użyciu bezpiecznych środków. Możemy zagwarantować, że nasze komody dziecięce, biurka, regały, łóżka czy szafy wykonywane są z najwyższą starannością, by rodzice oraz dzieci mogły cieszyć się wspaniałymi meblami przez długie lata.

Komoda na dziecięce ubranka

Komoda na dziecięce ubranka to konieczny produkt, który świetnie sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym. Mały, duży, z dużym oknem, czy z małym oknem, pomalowany na jasne barwy, czy nieco ciemniejsze – nieważne. Istotne jest, że komoda będzie tam pasować na 100%.

Komody dla dzieci na ubrania

Każde dziecko, poczynając od małego, może pochwalić się dość dużym zasobem ubrań. Tych najmniejszych musimy niejednokrotnie przebierać kilka razy dziennie. Dlatego pojemna komoda charakteryzująca się funkcjonalnością to strzał w dziesiątkę. Niezależnie od tego, czy wybierzesz komody białe z motywami, czy komody żółte z motywami zwierzęcymi, a może białe komody jedynie z kolorowymi wstawkami – z pewnością będziesz zadowolony z zakupu, z jakości oraz z odpowiadającej im ceny.

Komody dla dzieci na zabawki

W komodzie dziecko może chować różne swoje skarby. Na początku, kiedy jest bardzo malutkie, z pewnością nie będzie zdawało sobie sprawy z jej istnienia, jednak kiedy zacznie chodzić, może się okazać, że komoda to takie sprytne miejsce do przechowywania zabawek. Łatwość jej otwierania, liczba szuflad zaskakujących pojemnością – to wszystko sprawia, że nie tylko dorośli korzystają z mebli, ale także i dzieci.

Wybierając komodę do pokoju dziecięcego, warto brać pod uwagę wielkość pokoju. Jeżeli jest to mały pokój dziecięcy w bloku, należy zastanowić się i sprawdzić jakie meble dziecięce są niezbędne, a następnie wybrać takie modele mebli, które będą funkcjonalne i designerskie.