Biurka dziecięce 150

Biurka dziecięce 150

Biurko to mebel nieodzowny, nie tylko w gabinecie, w pokoju studenta czy nastolatka, ale również w pokoju dziecięcym. W pewnym momencie rozwoju, dziecko kończy typowe zabawy na macie czy na łóżku, a zaczyna więcej malować, rysować, kleić i konstruować. Do takich czynności potrzebne jest mu biurko, które pozwoli na pełne rozwinięcie umiejętności oraz znacznie większy wachlarz możliwości.

Biurko w późniejszym etapie rozwoju jest także bardzo potrzebne chociażby do odrabiania pracy domowej. pókój dziecięcy bez biurka wydaje się czymś nienaturalnym. Może na nim stać komputer, który rodzice kupują dzieciom do szkolenia się, do pomocy w pracy domowej i innych rzeczy. Niezależnie jednak od motywacji, kupując dziecku w wieku szkolnym biurko do pokoju, warto zwrócić uwagę na biurko dziecięce 150 cm.

W naszym sklepie miretto.pl znajdziesz wiele ciekawych opcji jeśli chodzi o biurka, których szerokość jest równa 150 cm. Oferujemy solidne, wytrzymałe biurka w kolorze białym oraz żółtym. Jeśli uważasz, że te uniwersalne kolory są trochę zbyt nudne dla Ciebie lub Twojej pociechy, możesz skorzystać z naszej opcji dodania innych kolorów. Chodzi w niej o to, że takie elementy biurka, jak boki, mogą zostać wykonane w całkiem innej barwie. W puli barw znajdują się takie kolory, jak czerwony, pomarańczowy, ciemny turkusowy, ciemny brązowy oraz jasny zielony.

Biurka dziecięce o szerokości 150 cm to solidne meble, które pomieszczą na blacie sporą ilość przyrządów, akcesoriów, zeszytów, książek i dodatków, jednak równie dobrze można je schować w szufladach oraz półkach. Nasze biurka 150 cm charakteryzują się tym, że po obu stronach znajduje się słupek z szufladą oraz pojemną szafką zamykaną na drzwiczki. Centralnie pod blatem została umieszczona dodatkowa szuflada, nieco płytsza, a jednocześnie znacznie szersza od pozostałych dwóch. Całość prezentuje się bardzo dobrze, widać, że są to pojemne meble, w których zmieści się sporo przydatnych, podręcznych akcesoriów, których dziecko potrzebuje do tworzenia i rozwijania się na co dzień.

Wysokość naszych biurek jest dość standardowa, dlatego jeśli kupujesz je dla swojego dziecka, które jest stosunkowo małe, koniecznie dokup do tego biurka krzesło o regulowanej wysokości siedziska. To sprawi, że maluch dostanie do blatu, będzie mu bardzo wygodnie i będzie widział wszystko, co się na nim dzieje. Co ciekawe, warto postawić na krzesło, które posiada podnóżek, ponieważ taka opcja pozwoli na kontrolowanie wzrostu dziecka i rozwoju jego szkieletu. Nie warto rezygnować z podnóżka, ponieważ zwisające nóżki mogą mieć przykre konsekwencje.

Wszystkie nasze meble tworzą z innymi komponentami całość, dlatego jeśli chcesz wyposażyć pokój dziecięcy jednorazowo w produkty, które do siebie jak najbardziej pasują, koniecznie sprawdź nasz asortyment! Każde z biurek posiada odpowiedniki w innych meblach, dzięki czemu urządzenie pokoju dziecka będzie bardzo łatwe.

Meble ze strony internetowej miretto.pl to doskonałe połączenie najwyższej jakości oraz dbałości o detale. Korzystamy wyłącznie z trwałych materiałów pozyskiwanych z pewnych źródeł. Wiele lat doświadczenia nauczyło nas, że warto korzystać z solidnych komponentów, by uzyskać wspaniałe meble, których pozazdrościć nam może konkurencja, a z których klienci są jak najbardziej zadowoleni.

Nasze wieloletnie doświadczenie śmiało łączymy z pięknymi projektami, rzucającymi się w oczy detalami oraz mnogością kolorów i funkcjonalnością. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, a przede wszystkim dzieci, bo to dla nich dedykujemy nasze wyroby. Nic więc dziwnego, że nasze meble posiadają zaokrąglone brzegi. Takie wyjście pozwala dzieciom na uniknięcie groźnych wypadków podczas zabawy.

W naszych biurkach i nie tylko często występują szuflady. Dbamy o to, by zamykały się cicho, powoli i praktycznie bezszelestnie. Dodatkowo, by dzieci nie wyrządziły sobie niechcący krzywdy, nasze szuflady są zabezpieczone przed wypadnięciem. Oznacza to, że nie ma szans, by przy normalnym użytkowaniu którakolwiek z naszych szuflad po prostu wypadła z prowadnic.

Zaletą, z której jesteśmy bardzo dumni jest fakt, że w naszych meblach zawarte są okucia marki Blum, która daje na nie dożywotnią gwarancję. Nie ma więc szans na to, by trzeba było je kiedykolwiek wymieniać.

Miretto.pl oferuje zróżnicowane bryły, bogactwo kolorów oraz funkcjonalność. Nasze meble to prostota połączona z wysoką jakością oraz stosunkowo niską ceną. Jeśli zamierasz w niedługim czasie wyposażyć pokój swojego dziecka w biurko, koniecznie sprawdź nasze produkty, z których klienci są zadowoleni i chętnie do nas wracają po więcej.

Poza biurkami, w naszym sklepie z łatwością zakupisz regały, łóżka dziecięce z szufladami i bez, łóżeczka, szafy, szafki nocne oraz komody, których jakość jest zbliżona do oferowanych biurek. Zanim jednak wybierzesz konkretny mebel, możesz sprawdzić go w naszym sklepie stacjonarnym, który znajduje się w stolicy. Chętnie odpowiadamy na wiadomości e-mail, jak i na Wasze telefony w razie jakichkolwiek pytań. W sytuacji, kiedy nie jesteś w stanie kupić naszych mebli za gotówkę, oferujemy raty 0%, które znacznie ułatwią Twoje zakupy!