Biurka dziecięce małe

Biurka dziecięce małe

Dziecko w pewnym wieku zaczyna wyrastać z kącika zabaw, zaczyna interesować się całkowicie nowymi pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Etap przedszkolny nieco zmusza malucha do tego, by choć trochę w ciągu dnia usiadł, porysował, pokreślił szlaczki i inne elementy. Z kolei wiek szkolny to już ostatni dzwonek na zakup porządnego biurka dla Twojej pociechy. Pokój dziecięcy bez biurka często wydaje się pusty i niekompletny.

Decydując się na zakup biurka dla dziecka, warto wpierw określić różne jego cechy, które Cię zadowolą i sprawią, że dziecko będzie chętnie z niego korzystało. Przede wszystkim biurko musi zostać dopasowane do wielkości pokoju dziecięcego. Jeśli Twoje dziecko posiada mały pokoik, bo mieszkacie w bloku, wtedy na pewno lepiej nada się biurko małe, które swoimi wymiarami nie przekracza 120 cm szerokości. Takie właśnie biurka dostępne są na stronie sklepu internetowego miretto.pl. Tego typu meble to również biurka narożne, które pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca.

Każde biurko dla dziecka z naszego sklepu będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli nie zamierzasz kupować swojemu dziecku w najbliższym czasie komputera stacjonarnego. Przenośny laptop to dobra opcja, zwłaszcza jeśli pokój jest niewielki. Laptopa można zawsze schować do szuflady, jeśli dziecko chce zająć się pracą plastyczną, a w momencie, kiedy planuje go używać, wystarczy go wyciągnąć i kłopot z głowy. Nie warto zagracać małego pokoju dużym biurkiem, na którym zmieści się komputer stacjonarny, ponieważ często tworzy to nieprzemyślaną i niezbyt atrakcyjną przestrzeń.

Małe biurko dla dzieci

Małe biurko dziecięce może być równie funkcjonalne, jak duże biurko. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na nasze biurka dostępne na stronie miretto.pl. Oferujemy doskonałej jakości biurka małe, których szerokość nie przekracza 120 cm. Rewelacyjnie sprawdzą się w niewielkich powierzchniowo pokojach. Atutem naszych biurek jest fakt, że posiadają szuflady i szafkę bądź same szuflady. Takie skrytki są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Jeśli Twoje dziecko jest jeszcze za niskie na takie tradycyjne biurko, koniecznością jest dokupienie wygodnego krzesła z regulowaną wysokością oraz podnóżkiem.

W miretto.pl znajdziesz ciekawe biurka w kolorze białym, żółtym, ale również w odcieniu naturalnego drewna z białymi frontami. Uniwersalne biurka dzięki nam mogą stać się również bardziej oryginalne, ponieważ zapewniamy kolorowe dodatki. Jeśli więc Twój maluch jest pasjonatem kolorów i nie chce tradycyjnego białego biurka, koniecznie skorzystaj z naszej oferty i wybierz jeden z pięciu fantastycznych kolorów – ciemny brąz, ciemny turkus, jasną zieleń, czerwień oraz pomarańcz. W ten sposób nie tylko spełnisz marzenie swojej pociechy, ale również dodasz do jej pokoju nieco oryginalności.

Biurka małe dla dzieci

Biurka dziecięce małe to strzał w dziesiątkę w wielu sytuacjach. 120 cm znacznie łatwiej jest usytuować pod oknem, gdzie pada na biurko naturalne światło, aniżeli biurko o szerokości 150 cm. Ponadto, biurko 120 cm z pewnością jest lżejsze, a ilość szuflad i półek dla małego dziecka jest jak najbardziej wystarczająca. Nasze biurka wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które pozyskiwane są jedynie od zaufanych dostawców. Projektujemy oraz produkujemy głównie z myślą o dzieciach, dlatego nic dziwnego, że stosujemy praktyczne rozwiązania mające na celu jak największe bezpieczeństwo dzieci. W przypadku naszych mebli musisz liczyć się z zaokrąglonymi brzegami, które minimalizują ryzyko wyrządzenia sobie krzywdy poprzez nieuważną zabawę czy przypadkowe popchnięcie lub potknięcie. Dziecko nie natrafi na ostry kant, dzięki czemu nic poważnego mu się nie stanie.

Praktycznie wszystkie oferowane przez nas biurka posiadają szuflady. Każda z nich charakteryzuje się powolnym, cichym i delikatnym domykiem. W ten sposób możesz szukać czegoś w pokoju dziecka nawet późną nocą i na pewno go nie obudzisz. Blokada szuflad to również bardzo ważna cecha, która chroni stopy dziecka i inne części ciała przed wypadnięciem szuflady. Możemy sobie jedynie wyobrażać, jakie szkody mogłaby wyrządzić ciężka szuflada spadająca na stopę dziecka.

W przypadku produkcji mebli dla dzieci, stosujemy do zabezpieczenia specjalne lakiery, a do malowania wyłącznie farby z odpowiednimi atestami. Jako rodzic możesz być więc pewny, że ani środowisko naturalne, ani Twoje dziecko nie ucierpi na naszych meblach.

Małe biurko dziecięce

Małe biurka dziecięce do pokoju dziecięcego od miretto.pl to fantastyczne meble, które zasługują na Twoją uwagę. Są proste w budowie, łatwe w montażu oraz niezwykle funkcjonalne. Sprawdzą się zarówno u młodszych dzieci, ale także u tych starszych. Biurko to mebel niezbędny do prawidłowego rozwoju, a w naszej ofercie znajdziesz ich sporo. Krzesło z regulacją wysokości , kształt blatu, kolor – to wszystko wpływa nie tylko na odbiór całego pokoju, ale także na atmosferę. A trzeba pamiętać, że biurko służy do odrabiania zadań domowych i wielu innych prac, przez co aura w pokoju powinna być pozytywna, motywująca.

Szukając biurka dla swojego dziecka, szczególną uwagę zwróć na wymiary oraz materiały, a dopiero następnie sprawdzaj cenę, ponieważ nie jest to jedyny wyznacznik jakości. Meble z naszego sklepu to średnia półka cenowa, jednak możesz za nią dostać naprawdę świetnej jakości małe biurka.