Komody dziecięce na nóżkach

Szykujesz się na aranżację pokoju dziecięcego? Nie do końca wiesz, na co postawić, a jakie meble odgórnie odrzucić? Z pewnością do pokoju dziecka świetnie nada się typowa komoda do pokoju dziecka na nóżkach. W naszym sklepie internetowym miretto.pl znajdziesz sporo ciekawych produktów oraz masę nietuzinkowych inspiracji, dzięki którym aranżacja pokoju będzie dość prosta, a przynajmniej znacznie prostsza, niż bez nas.

Jednym z najpopularniejszych systemów przechowywania są meble, a dokładniej rzecz biorąc – komody. Dziecięce komody to fantastyczne produkty, które z pewnością przypadną niejednemu rodzicowi do gustu. Pokój niemowlaka to niecodzienne miejsce, które od samego początku powinno być urządzone jednocześnie ze smakiem oraz na modłę nowoczesności, jednak nie może w nim zabraknąć także praktycznych rozwiązań. Komody do pokoju chłopca czy dziewczynki idealnie spisują się jako miejsce do przechowywania ubrań, zabawek, akcesoriów oraz rzeczy, które warto mieć pod ręką, jednak z drugiej strony komoda dziecięca doskonale nadaje się na podstawkę do przewijaka.

Często rozchwytywane są komody na nóżkach. Są to meble produkowane w celu zapewnienia dzieciom maksymalnego bezpieczeństwa. Mówiąc o komodach z naszego sklepu miretto.pl , możemy śmiało powiedzieć, że do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, takie jak płyty meblowe czy naturalne drewno. Powierzchnie mebli pokrywane są wyłącznie certyfikowanymi farbami i lakierami, które nie są w stanie wyrządzić krzywdy żadnemu dziecku, nawet temu najbardziej wrażliwemu. Wszystkie składniki i komponenty naszych mebli charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.

Komody na nóżkach odróżniają się od innych tym, że sytuowane są na specjalnych nogach. Nie są one wysokie i zazwyczaj jest ich 4-5. Nóżki sprawiają, że pod komodą w pokoju dziecięcym znajduje się pusta przestrzeń. Można tam swobodnie wjechać odkurzaczem podczas sprzątania, a ponadto taka komoda sprawia, że podłoga nie rysuje się tak bardzo. Wystarczy na nóżki od spodu nakleić specjalne filcowe podkładki, by mebel nie stanowił żadnego poważnego zagrożenia dla paneli.

Decydując się na komodę na nóżkach do pokoju dziecka, warto pomyśleć od razu o jej dodatkowym zabezpieczeniu, czyli o przytwierdzeniu jej w jakiś sposób do ściany. Tylko tak możesz mieć 100% pewności, że podczas szalonej zabawy komoda dziecięca nie spadnie na drobną pociechę.

Komoda na nóżkach dla dziecka

Komody do pokoju dziecięcego to naprawdę szeroki wybór. W naszym sklepie internetowym dostępne są komody dla dzieci, które robią prawdziwą furorę wśród młodych rodziców. Oferujemy zarówno komodę białą, jednokolorową, którą dopasować można łatwo do pokoju niemowlaka, jak i do pokoju dorosłego, czy nawet do salonu. Jednak dysponujemy również innymi kolorami, takimi jak żółty, czy specjalnymi motywami na komodach, takimi jak motyw piracki, wozów strażackich i samochodów pomocniczych, tańczących kredek czy kolorowych sówek. Decydując się na komodę dla dziecka można pomyśleć o jego komforcie i rozwoju, i wybrać mebel, który pobudzi jego wyobraźnię do działania.

Komoda to idealny mebel na ubrania, zabawki, produkty, które warto mieć pod ręką. Jednak nasza oferta to nie tylko komody, ale również inne meble, takie jak szafy, regały, stoliki nocne, łóżka, łóżeczka, komody młodzieżowe, szafki i wiele więcej mebli do pokoju dziecięcego oraz pokoju młodzieżowego. Co ciekawe – meble te połączone są w specjalne zestawy, dzięki którym możesz  za jednym zamachem wyposażyć pokój swojego malucha w meble, które będą stanowiły spójną aranżację.

Nasze meble produkowane są z naturalnego drewna, ale niejednokrotnie zdarza się, że komponentem komody czy szafy jest tradycyjna płyta MDF. Nie jest to materiał dużo gorszy, za to z pewnością znacznie tańszy. To sprawia, że za tę samą cenę możesz zakupić większą ilość mebli.

W większości nasze komody posiadają szuflady, rzadziej są to szafki czy otwarte półki. Na wykorzystane przez nas okucia firmy Blum każdy klient ma dożywotnią gwarancję. Zaletami naszych mebli są zaokrąglone krawędzie, co jest stworzone z myślą o najmłodszych, nie do końca uważnych dzieciach, które uczą się chodzić, stawiają swoje pierwsze kroki i nie zawsze zwracają uwagę na to, gdzie to robią. Zapewniamy powolne oraz ciche domykanie szafek czy szuflad, dzięki czemu palce Twojej pociechy są chronione przed przytrzaśnięciem, a co za tym idzie – przed ogromnym bólem oraz płaczem. Dodatkowo oferujemy zabezpieczenia przed wypadaniem szuflad czy półek. Sprawia to, że nasze meble są jednymi z najbardziej bezpiecznych dla najmłodszych, jakie są dostępne na rynku.

Atutem naszego sklepu jest fakt, że dostarczamy nasze produkty na teren całej Polski. Zamawiać je można przy pomocy poczty elektronicznej, a  także numeru telefonu. Jeśli mieszkasz w stolicy, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, gdzie możesz zobaczysz naszą ofertę na własne oczy. Nasze wyjątkowe kolekcje , wspaniałej jakości meble to nasza nieszablonowa wizytówka, a powracający klienci to żywe potwierdzenie, że robimy to dobrze!