Regały dziecięce 135

Regały dziecięce 135

Dziecięcy pokój niejednokrotnie musi przerodzić się w królestwo, w azyl, gdzie znacznie lepiej  jest spędzać czas, chować się przed niesprawiedliwościami świata, a także uczyć się nowych rzeczy. Pokój dziecka powinien zostać urządzony w sposób przemyślany, praktycznym, ale też ładny i ciekawy. W ten właśnie sposób możemy podarować maluchowi wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu, do czytania książek, zabawy samochodzikami, lalkami, co rozwijania się. Jednak to tak naprawdę powinno być częścią pokoju dziecięcego? Czego nie może w nim zabraknąć?

Oczywiście wszystko zależy od jego powierzchni oraz możliwości, jakie daje nam konkretne pomieszczenie. Nie każda rodzina może pozwolić sobie na duże, ustawne pokoje. Mieszkając w bloku jest nawet niemożliwe, ponieważ im większy metraż, tym więcej on kosztuje. Jednak z pewnością w każdym dziecięcym pokoju powinien znaleźć się regał. Regał dla dzieci to mebel bardzo funkcjonalny, prosty, choć obecnie często wpisywany w ciekawe, fascynujące kształty przypominające zwierzęta czy domki. Regały śmiało służą dzieciom, które nie mają gdzie pomieścić swoich zabawek oraz książeczek do czytania. Regały dziecięce znacznie ułatwiają przechowywanie, a także są w pewnym sensie nauką dla dziecka, które od najmłodszych lat musi uczyć się sprzątać, układać, zachowywać porządek w swoim pokoju. Regał dla dzieci idealnie wpisuje się w pokój dziecka, pozwala na układanie książek, zabawek, na eksponowanie figurek, lalek czy budowli z klocków. Wbrew pozorom, regały do pokoju dziecięcego są niezwykle pojemne, co znacznie ułatwia przechowywanie książek, zabawek, a nawet ubrań czy innych akcesoriów.

Regały świetnie sprawdzają się zarówno dla starszych dzieci, jak i dla najmłodszych domowników. Kluczową role będzie tutaj odgrywać wysokość meble. W naszym sklepie internetowym miretto.pl znajdziesz fantastyczne regały zarówno wysokie, jak i niskie, na których można postawić lampki nocne oraz inne ciekawe rzeczy. Praktyczny pakowny regał wcale nie musi być bardzo szeroki czy bardzo wysoki. Jednak dokładny wybór zależy od tego, czego potrzebuje konkretny klient oraz jego dziecko.

Wyjątkową popularnością w naszym sklepie miretto.pl cieszą się regały o szerokości 135 cm. Ten wymiar sprawia, że śmiało można całość podzielić aż na 3 kolumny i cieszyć się sporym miejscem do przechowywania. Regał 135 może być całkowicie otwarty, zamknięty, a także częściowo zamknięty. Jest to idealne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu Tobie i Twojemu dziecku.

Regały dla dzieci 135

W naszym sklepie internetowym miretto.pl znajdziesz wspaniałej jakości regały dziecięce o szerokości równej 135 cm. Szeroka gama mebli do wyboru sprawia, że każdy zainteresowany rodzic znajdzie dla swojej pociechy fantastyczny regał do samodzielnego montażu. W miretto.pl możesz zakupić regał z większą ilością zamkniętych szafek, niż otwartych. Z pewnością przy regale 135 cm nie zabraknie dla malucha półek na przechowywanie większych, jak i mniejszych rzeczy. Nasze produkty są idealne do przechowywania. Nie brakuje w nich półek, które jednocześnie mogą stać się ostoją dla książek i zabawek, ale też miejscem do wyeksponowania lalek, zebranych figurek czy budowli z klocków.

W przypadku mebli dla dzieci, sporo uwagi poświęca się kwestiom bezpieczeństwa. Nic w tym dziwnego, każdy rodzic bowiem chce, by jego dziecko mieszkało w bezpiecznym domu otoczone nie tylko kochającymi ludźmi, ale również dopasowanymi meblami. W miretto.pl znajdziesz różne kategorie mebli, różne ich zastosowania, jednak w jednym wszystkie nasze produkty są zgodne – są przede wszystkim bezpieczne.

Tworzymy nasze meble wykorzystując jedynie naturalne materiały, dobrej jakości płyty meblowe, fantastyczne farby i lakiery ze specjalnymi certyfikatami, które są gwarancją tego, iż dziecko, nawet to najbardziej wrażliwe, nie zostanie w żaden sposób skrzywdzone. Wszystkie aspekty bezpieczeństwa są przez nas uwzględnione. W przypadku szuflad czy drzwi, możemy pochwalić się cichym, bezpiecznym, powolnym domykiem, który w żaden sposób nie przyskrzyni maluchowi palców. Wszystkie nasze meble posiadają zaokrąglone rogi, a także dodatkowo specjalne systemy zapobiegające wypadaniu szuflad czy półek. Możemy również pochwalić się dożywotnią gwarancją na okucia marki Blum, które przekazujemy klientom w sytuacji, kiedy konkretna osoba zainteresuje się naszymi meblami. Praktyczny pakowny regał z naszego sklepu to hit ostatnich lat.

Dedykowane przez nas regały dla dzieci są doskonałymi meblami, z których warto skorzystać. Nie brakuje u nas regałów w kolorze białym, w kolorze żółtym, ale w naszym asortymencie znajdziesz również regały z motywami dziecięcymi, takimi jak zwierzęta, tańczące kredki, kolorowe sówki, samochodziki i wiele więcej. Jeśli klient wyrazi takie życzenie, możemy przygotować meble z korpusami w kolorze turkusowym, czerwonym, jasnym zielonym,  pomarańczowym oraz ciemnym brązowym. Lica szuflad bądź drzwi pozostają jednak białe. Nasze meble możesz zakupić osobno, jak i połączyć je w ciekawe, kolorowe zestawy, idealne do pokoju dziecięcego i samodzielnego montażu!