Regały dziecięce 90

Regały dziecięce 90

Dzieci to nasze małe skarby, które potrzebują naszego wsparcia od najmłodszych lat. Nic więc dziwnego, że to rodzice muszą zadbać o te ważniejsze, jak i nieco mnie istotne rzeczy. Karmienie, przewijanie, nauka chodzenia, siadania, ale też wystrój pokoju, aranżacja z wykorzystaniem odpowiednich mebli, przygotowanie miejsca, w którym maluch będzie mógł się prawidłowo rozwijać.

Zastanawiając się, jakie meble dedykowane są do pokoju dziecka, poza łóżeczkiem, komodą i innymi drobiazgami, warto pomyśleć również o regałach dla dzieci. Regały dziecięce idealnie nadają się na samym początku do przechowywania zabawek pociechy. W kolejnych latach maluch może na nim trzymać swoje książki dla dzieci, a następnie młodzieżowe powieści. Wysokie regały fantastycznie sprawdzą się również jako miejsce na ubrania, które warto mieć pod ręką, miejsce na eksponowanie swoich figurek, lalek, budowli z klocków LEGO czy innych rzeczy. Wybierając regał powinniśmy zwrócić uwagę na wiele jego aspektów. Istotne bowiem są takie cechy, jak jest kolor, styl, motyw, wysokość, a także szerokość. Ta ostatnia cecha należy do najważniejszych, ponieważ każdy pokój ma swoje ograniczenia. Zazwyczaj pokój dziecka nie jest zbyt duży, wręcz przeciwnie – w mieszkaniach w blokach ciężko znaleźć tam miejsce na coś więcej, poza komodą czy łóżeczkiem. Jednak potrzebne są meble do przechowywania, a regał dla dzieci o szerokości 90 cm wydaje się być wystarczający.

Regał 90 dzieci

Regały świetnie sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku. Maluchowi przyda się do przechowywania książeczek z historyjkami do czytania na dobranoc, z akcesoriami, które warto mieć pod ręką, pieluszkami, kremami do smarowania maleńkiego ciałka i innymi ciekawymi rzeczami. W przypadku przedszkolaków, regał do pokoju dziecięcego będzie bardzo przydatny, ponieważ stanowi miejsce przechowywania podręczników, pluszaków, figurek, lalek, czy budowli z klocków. Nastolatka na regale może przechowywać ulubione książki, perfumy, przybory do włosów czy inne ciekawe ozdoby pokoju.

Niezależnie od tego, komu kupujesz regał, w małym pokoju dziecka z pewnością sprawdzą się jedynie meble o szerokości 90 cm. W naszym sklepie internetowym miretto.pl posiadamy liczne przykłady takich mebli. Oferujemy zarówno niskie, jak i wysokie regały 90 cm. Nie brakuje u nas tradycyjnych białych regałów, ale również mebli białych z kolorowymi motywami w postaci kolorowych sówek, samochodzików, tańczących kredek, czy kolorowych wstawek. W ofercie znajdują się także regały dziecięce w kolorze żółtym, jak i z motywem ślimaków i zwierząt.

Regał dla dzieci 90

Regały do pokoju dziecięcego świetnie sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku. W przypadku już nieco starszych pociech, będą doskonałą okazją do nauki porządkowania swoich własnych rzeczy. Utrzymanie porządku jest bardzo istotne, a nasze latorośle muszą się tego uczyć od najwcześniejszych lat. Regał do pokoju dziecka to fantastyczny mebel, który jednocześnie nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jednocześnie pozwala na spore uporządkowanie rzeczy. Dziecko, w przypadku małego regału, jest w stanie dosięgnąć do samej góry. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli zainwestujemy w wysoki regał od samego początku. Jednak ta druga opcja to gwarancja, że regał nie będzie musiał być wymieniany przez najbliższe lata.

Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce, dlatego i regał dla dzieci powinien charakteryzować się wyjątkowością. W miretto.pl dostaniesz jedynie wysokiej jakości regały dziecięce, które fenomenalnie wpisują się w wystrój pokoju dziecięcego, niezależnie od tego, czy należy do chłopca, czy do dziewczynki. Można na nich śmiało układać książki dla dzieci. Niektóre z nich wyposażone są w szafki, inne w półki otwarte, jeszcze inne w dodatkowe szuflady. Niezależnie od tego, na który dokładnie regał się zdecydujesz, musisz wiedzieć, że nasze produkty to najwyższa jakość, ponieważ tworzymy wyłącznie meble dla dzieci.

Dzieci są naszym priorytetem, a co za tym idzie – najważniejsze dla nas jest ich bezpieczeństwo. Stawiamy więc na zaokrąglone brzegi mebli, powolne, ciche, delikatne domykanie szafek i szuflad, a także specjalne zabezpieczenia przed wypadaniem szuflad czy półek. Dodatkowym naszym atutem jest fakt, iż korzystamy wyłącznie z farb i lakierów z atestem. Drewno oraz płyty meblowe, które wykorzystujemy pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców. Na pierwszy rzut oka widać idealną precyzję, staranność wykonania oraz dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Regał 90 do pokoju dziecięcego

Regał do przechowywania zabawek do pokoju dziecięcego to mebel, który w ostatnim czasie robi furorę. Do najbardziej znanych i lubianych z naszego sklepu internetowego miretto.pl należą regały o szerokości 90 cm. Sa najbardziej ustawne, a przy okazji pojemne. Możesz śmiało wybierać, ponieważ w tej szerokości posiadamy zarówno wysokie regały, jak i niskie. Niektóre z nich na samym dole posiadają cenne szuflady, które niejednokrotnie okazują się przydatne. Dopasowany do pokoju regał to klucz do utrzymania porządku na dłużej. Nasze meble są bezpieczne, a przy okazji ciągle dostępne. Oferujemy zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy pasujące do siebie detalami czy motywami.