Regały dziecięce niskie

Regały dziecięce niskie

Dzieci to fantastyczne istoty, jednak to my, rodzice, musimy się w pierwszych latach o nie zatroszczyć najbardziej. To nasze działania, nasze wybory wpłyną na to, jakie będą nasze dzieci. Wbrew pozorom nawet dość błahe wybory, sprawy, decyzje mogą na nie wpłynąć z pełną mocą. Dlatego tak istotne jest, by robiąc coś dla swojej pociechy, robić to z rozwagą. Podobnie sprawa wygląda, jeśli chcemy umeblować wnętrze pokoju dziecka. Zastanawiamy się, co naszej latorośli się na pewno przyda, a co będzie jedynie zajmowało tak cenną przestrzeń. Z pewnością w pokoju dziecka doskonale nadadzą się regały.

Dziecięce regały to ciekawe, funkcjonalne i pojemne meble, które od dawna mają wielu swoich zwolenników. Coraz więcej rodziców decyduje się na regał do pokoju dziecięcego, a to dlatego, aby pociecha od małego uczyła się segregować swoje rzeczy, a dodatkowo utrzymywać cenny porządek. W pokoju dziecięcym przyda się bowiem każda półka, jednak nie może być ich też zbyt wiele, by pociecha miała się gdzie bawić, uczyć chodzić, rozwijać, uczyć i rozwijać swoje hobby czy pasje.

Regał niski dla dzieci

Dziecięce regały w pokoju dziecięcym mogą być wysokie, ale również niskie. W przedstawianej przez nas kategorii regały dla dzieci charakteryzują się raczej niewielką wysokością. Sprawia to, że śmiało możemy na ich wierzchu coś położyć – lampkę nocną, walizkę, pudełka z puzzlami – coś, co może zajmować na podłodze cenne miejsce, a niekoniecznie mieści się na którejś półce regału. Regały dziecięce niskie fantastycznie sprawdzają się, jako miejsce na zabawki. Bo które dziecko nie posiada w swoim pokoju zabawek? Praktycznie każdy maluch je ma, jeden więcej, drugi nieco mniej, jednak zabawki to nieodzowna część dzieciństwa. By nie zajmowały one podłogi, by nie stanowiły zagrożenia, warto zainwestować w regał dziecięcy, który stanowi fantastyczny sposób przechowywania. Regały dziecięce to produkty funkcjonalne. Można na nich przechowywać zabawki, ale również książki, akcesoria do szkoły, ubrania, które chce się mieć pod ręką, sprzęt sportowy i wiele więcej. Regały pozwalają na eksponowanie figurek, lalek, a także zdjęć w ramkach.

Regał niski dziecięcy

Regał niski dla dzieci w miretto.pl to wspaniałe mebel, który zachwyci Cię nie tylko swoją pojemnością, ale również wyglądem i sposobem wykonania. Nasze meble charakteryzują się funkcjonalnością, prostotą, ale także tym, że często wpadają w oko zainteresowanym klientom. Jeśli chcesz wprowadzić porządek do pokoju swojej pociechy, koniecznie wybierz dla niej regał niski, który poza dopracowaniem do ostatniej śrubki, charakteryzuje się także pojemnością, która przewyższa inne meble. W naszym sklepie internetowym miretto.pl znajdziesz zarówno regały dla dzieci w kolorze białym, w kolorze żółtym, a także regały z dziecięcymi motywami, które świetnie oddziałują na wyobraźnię malucha. Nie brakuje u nas mebli z motywem kolorowych sówek, wspaniałych samochodów, tańczących kredek, zwierzątek, kobiety kochającej zakupy czy chłopca trenującego sztuki walki. Nasze regały dla dzieci dedykowane są zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, dlatego z pewnością każdy rodzic znajdzie tutaj coś dla swojego dziecka. Co więcej, nasze meble można łączyć w ciekawe, pasujące do siebie pod względem detali czy motywów zestawy idealnie wpisujące się w nowoczesną stylistykę.

Niskie regały dla dzieci

Niski regał dla dziecka powinien charakteryzować się funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Przyglądając się z bliższa każdemu naszemu meblowi, można śmiało rzec, że są to produkty wykonywane z najwyższą starannością. Podczas ich wykonywania dbamy o najmniejsze detale, dlatego klienci rzadko kiedy mają nam coś poważnego do zarzucenia. Stosujemy wyłącznie solidne, trwałe materiały pochodzące od zaufanych dostawców. Nasze regały dziecięce są bezpieczne, ponieważ posiadają zaokrąglone krawędzie. Istnieje więc bardzo małe prawdopodobieństwo, że Twój maluch uderzając się o nasze regały do pokoju dziecka zrobi sobie większą krzywdę poza guzem na czole. W wielu naszych meblach, także w regałach przeznaczonych do pokoju dziecięcego zastosowano szuflady, a co za tym idzie – cichy, delikatny, powolny domyk. Ta technologia sprawia, że nie musisz bać się o paluszki swojego dziecka. Kolejnym naszym atutem jest dożywotnia gwarancja na okucia firmy Blum. Zabezpieczenia przed nieprzewidzianym wypadaniem szuflad czy półek to kolejna nasza oznaka dbałości o zdrowie i życie dzieci, dla których produkujemy nasze meble.

Niski regał na książki dla dzieci

Niski regał dziecięcy to połączenie otwartych półek z szufladami, otwartych półek z szafkami zamykanymi na drzwi. Funkcjonalne, niskie regały, jakie oferujemy, to rewelacyjny mebel na składowanie książek. Półki są solidnie wykonane, a ich wysokość została dobrana doskonale do każdego dziecka, nawet tego bardzo małego. Szafki są pojemne, w nich również zmieszczą się książki, głównie podręczniki oraz inne akcesoria. Półki pozwalają na eksponowanie skarbów malucha, dzięki czemu pokój dziecka wydaje się bardziej przytulny. Regały to meble, które idealnie definiują przestrzeń. Zazwyczaj stawiany jest tak, że przylega do ściany, warto go wtedy jeszcze do niej przykręcić, by zapewnić latorośli maksimum bezpieczeństwa.