Regały dziecięce wysokie

Regał wysoki dla dzieci

Dzieci wymagają od nas szczególnej troski, odpowiedniego zachowania, przykładu, ale również detali, takich jak umeblowanie pokoju, w którym spędzają znaczną część swojego czasu. Z pewnością umeblowanie w pewnym sensie może wpłynąć na ich rozwój. Z tego powodu to wyjątkowe miejsce powinno zostać urządzone w odpowiednim stylu, przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości mebli. W miretto.pl, czyli w naszym sklepie internetowym z łatwością znajdziesz wyjątkowe produkty, do których przykładamy szczególną wagę.

Każde dziecko potrzebuje miejsca, w którym może coś odłożyć, poukładać książki, zabawki, książeczki dla maluchów czy też podręczniki do szkoły. Nieodzowne jest miejsce, w którym można wyeksponować swoje zbiory, piękne zdjęcia oprawione w ramki, figurki czy lalki. Regały wysoki to wspaniały mebel, który spełnia wszystkie te wymagania. A w przypadku regałów wysokich ze sklepu miretto.pl – możesz być przygotowany na to, iż meble te spełniają szereg innych, znacznie ważniejszych wymogów.

Regały dziecięce wysokie to świetne meble, których funkcjonalność jest naprawdę ogromna. Można w nich śmiało przechowywać książki – jeśli dziecko jest na tyle duże, że już czyta i zbiera powieści, formując je we własną biblioteczkę. Jeśli maluch nie jest jeszcze na tym etapie, wysoki regał do pokoju dziecka idealnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania zabawek lub ubrań, które rodzice chcą mieć pod ręką. Na samym dole takiego wysokiego regału pociecha może mieć swój kącik, w którym znajdą się wszystkie jego książeczki, a także specjalne pudełka czy kufry z zabawkami, które maluch może mieć pod ręką.

Regał wysoki dziecięcy

Wysokie regały do pokoju dziecięcego to wcale nie nowość. Od lat takie regały dla dzieci dedykowane są właśnie do takich wnętrz, o ile ich metraż na to pozwala. Regał dziecięcy wcale nie musi być mały. Można od razu zainwestować w regały dziecięce wysokie, których następnie nie trzeba zmieniać, kiedy dziecko podrośnie na tyle, by gromadzić więcej swoich rzeczy. W pokoju dziecięcym każda półka jest na wagę złota, niezależnie od wieku dziecka. Dlatego tego, decydując się na meble do pokoju dziecięcego – regał może stać się jednym z tych bardziej oczywistych wyborów. Pomagają w przechowywaniu zabawek, są świetnym miejscem na ulubione książeczki. Regały mogą być w kształcie domku, jednak wysokie zazwyczaj cechują się prostotą konstrukcji i funkcjonalnością. Wspomagają utrzymanie porządku an co dzień.

Regały do pokoju dziecka mogą być zarówno kolorowe, jak i uniwersalne. W ofercie sklepu internetowego miretto.pl znajdziesz fantastyczne regały do pokoju dziecięcego białe, żółte, ale również z rysunkami dedykowanymi dla dzieci. Wśród motywów najczęściej powtarzającymi się są kolorowe sówki, tańczące kredki, samochodziki, czy też zwierzęta, takie jak żyrafa.

Regały dziecięce wysokie w sklepie miretto.pl to ogromny wybór nie tylko pod względem kolorystyki. Oferujemy kilka uniwersalnych rozmiarów regałów, dzięki czemu każdy zainteresowany klient znajdzie coś pasującego do powierzchni pokoju dziecięcego. Do najbardziej standardowych i powtarzających się w naszym sklepie szerokości należy regał dla dzieci 90 cm oraz 135 cm.

Regał dla dzieci wysoki

Wybierając regał do pokoju dziecka rodzice często zwracają uwagę na wiele aspektów. Do najważniejszych należą te, których zadaniem jest dbanie o zdrowie dziecka, jego samopoczucie, o jego komfort użytkowania. Nic więc dziwnego, że nasza firma, jako ta, która produkuje meble z myślą o dzieciach, właśnie ich bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu poprzez stosowanie różnorodnych rozwiązań. Przede wszystkim każdy regał dziecięcy z miretto.pl posiada zaokrąglone brzegi mebli. Taka cecha zapobiega powstawaniu jakichkolwiek urazów, które mogą krwawić. W przypadku regałów, które na samym dole zamiast otwartych półek posiadają szuflady czy szafki, warto mieć na uwadze, że stosujemy cichy, powolny, bezpieczny domyk. Tak więc żadna pociecha nie będzie w stanie przytrzasnąć sobie palca, ani go złamać podczas nieostrożnego zamykania czy nawet działania z premedytacją. Kolejną cechą naszych mebli, która przemawia za dokładnym zastanowieniem się są zabezpieczenia przed wypadaniem półek czy szuflad. Stopy Twojej pociechy są bezpieczne, podobnie jak palce u rąk. Dożywotnia gwarancja na okucia firmy Blum oraz wykorzystywanie w procesie produkcji i wykańczania farb z atestem to następne zalety naszej firmy.

Meble miretto.pl produkowane są z dbałością o najmniejsze detale. Solidność wykonania widać już na pierwszy rzut oka. Każdy mebel wytwarzany jest z najwyższej jakości materiałów pochodzących od zaufanych dostawców. Ponadto, bezpieczeństwo połączone z ciekawymi wzorami sprawiają, że meble dla dzieci miretto.pl to strzał w dziesiątkę!

Jeśli marzysz o regale, który wypełni wolną przestrzeń w pokoju dziecka, a dodatkowo nauczy malucha utrzymywać porządek, sprawdź naszą rozbudowaną ofertę. Wysokie regały dla dzieci od miretto.pl doskonale pasują do pociech w każdym wieku. Szafki z drzwiczkami, półki to ogromna możliwość przechowywania, a także znacznie rzadsza konieczność sprzątania. Z naszymi regałami z łatwością udekorujesz wnętrze oraz zagwarantujesz eksponowanie figurek czy lalek swojemu dziecku.